Тандем авторів Еріха гами, Річарда Хелма, Ральфа Джонсона, Джона Вліссідеса відомий в спецефічних колах не інакше як під кодовим словом «Банда чотирьох». За популярністю цей квартет лише трохи поступається “Бітлз”, адже перед нами ті, хто першими зміг описати 23 основоположних шаблонів проектування для вирішення типових завдань в програмуванні. Книга досить складна в засвоєнні і містить чимало застарілих фактів (так як перше видання було випущено чверть століття тому), але до сих пір вважається настільним для формування «мислення програміста». Хоча багато хто вважає, що це застаріла книга, я все ж вважаю її відмінною книгою для всіх, хто тільки починає з Java, завдяки її унікальному стилю і змісту.
Матеріал описаний простою мовою і буде зрозумілий всім, хто хоча б трохи знайомий з програмуванням. Строгий математичний аналіз і велика кількість теорем збалансували великою кількістю ілюстрацій, елементарними міркуваннями та простими наближеними оцінками. Джон Сонмез намагався надати інформацію про те, які кроки зробити на шляху до блискучої кар’єри програміста. Це універсальна книга з програмування, за якою навчаються в MIT для ілюстрації різних концепцій. Фактично, вона доповнює шаблони проектування Head First, пояснюючи методи об’єктно-орієнтованого програмування і дизайну.
«програміст-самоучка: Повний Посібник Із Професійного Програмування» Корі Алтгофа
- Приєднуйтесь до нашої спільноти, що підтримує, розблокуйте свій потенціал та розпочайте корисний шлях кар’єри.
- Head First Design Patterns — найкраща книга для навчання цього.
- Прочитавши 4-е видання цієї книги, я настільки багато зрозумів про Java і написання кращого коду, що не можу почати пояснювати.
- Робота з книгою не вимагає досвіду програмування мовою С ++ і застосування методів ООП (об’єктноорієнтоване програмування) – досить досвіду роботи з Visible Basic, C, Cobol або Pascal.
- Це книга допоможе навчитися отримувати максимальну кількість користі із систем, що дісталися у спадок від акул ринку, підвищуючи функціональність застосунків та сайтів.
Автор підкреслює важливість конструювання програмного забезпечення та наголошує, що ПО є центральною діяльністю у програмуванні. Це книга, яку можна перечитувати кожного разу, як тільки вона потрапляє до рук. Кожного разу читач буде відкривати в книги для програмістів ній щось нове для себе. Щоб бути на крок попереду, важливо мати міцний фундамент з основ програмування та бути обізнаним з новітніми інструментами та методиками. Ми склали список найкращих книг з програмування, які охоплюють різні теми книги для програмістів – від базових принципів кодування до складних тем, таких як машинне навчання чи об’єктно орієнтоване програмування. Незалежно від того, чи ви початківець, чи досвідчений розробник, ці книги для програмістів допоможуть вам розширити свої знання.
Це книга допоможе навчитися отримувати максимальну кількість користі із систем, що дісталися у спадок від акул ринку, підвищуючи функціональність застосунків та сайтів. Книга допомагає побачити всю картину не лише розробникам, а й менеджерам. Таємна мова інформатики» може стати вашим навігатором у світі програмування, який доступно та цікаво познайомить із базою. Це туторіал, який допоможе не тільки засвоїти інформацію, а й відразу застосовувати отримані знання. Випуск програмного забезпечення, його розробка — найчастіше процес, який простим не назвеш. У цій новаторській книзі викладаються принципи та технічні прийоми, що дозволяють оперативно та поетапно надавати користувачам нові функції.
У міру збільшення складності розробки процеси побудови програмного забезпечення вимагають все більше і більше витрат часу. Важливу роль завжди грає навчання на помилках та успішних кейсах. Робота у великій корпорації з передовими технологіями у багатонаціональній професійній команді, захопленій своєю справою — те, про що нам розповідає Корі у своєму блозі та книзі. Книга розділена на кілька автономних розділів, у кожному з яких докладно розглядається ряд алгоритмів. Вони представлені з використанням псевдокоду, доступного для читання програмістам будь-якого рівня. У книзі описані методи та покрокові інструкції з очищення, написання та рефакторингу коду.
Акцентується увага на практиці та застосуванні реальних методів. Тут розглядається безліч тем, починаючи від особистої відповідальності та кар’єрного зросту до архітектурних технік, які допомагають легко адаптувати код. Тут ви познайомитеся з принципом DRY (Don’t Repeat Yourself), тобто «Не повторюй самого себе». Суть принципу в тому, що кожний фрагмент програмного забезпечення має https://deveducation.com/ бути неповторним та унікальним. Саме завдяки цьому, вказує автор, підвищується надійність та доступність продукту.
М’які навички так само важливі, як і вивчення жорсткого коду на вашій першій технічній посаді, особливо якщо ви входите в бізнес-середовище, з яким ви, можливо, не стикалися в попередній кар’єрі чи досвіді. Спеціально адаптоване читання, як це, є ключем до вивчення того, чого ви не знаєте, щоб ви були готові до того, що від вас очікують. З цієї книги ви дізнаєтеся не тільки про типи, конструкції та оператори мови C #, але і про ключові концепції об’єктноорієнтованого програмування, реалізовані в цій мові. Але це не означає, що інженери повинні будувати здогадки, щоб виконати свою роботу (хоча часто трапляється саме так). За допомогою цієї практичної книги ви навчитеся налаштовувати високу продуктивність Java-додатків завдяки кількісному, такий, що піддається перевірці підходу. Спочатку ви познайомитеся з принципами та прийомами написання чистого коду.
Чи є життєздатним поганий програмний код та як перетворити його на хороший? Які універсальні правила архітектури програмного забезпечення існують? Найкращий спосіб дізнатися відповіді на ці запитання — прочитати книги досвідченого міжнародного консультанта та автора в галузі розробки програмного забезпечення — Роберта Мартіна.
«інструментарій Agile-лідера», Пітер Конінг — Книга Про Успішний Розвиток Із Застосуванням Самокерованих Команд
Кожен розділ, включений у цю книгу, поєднується з вправами, які допоможуть вам практикувати те, що ви навчилися на цьому шляху. Вебюзабіліті і здоровий глузд» Стіва Круга – це цікава й пізнавальна книга про роботу мобільних додатків і вебсайтів, розробку дизайну, зручного для користувачів. Найкраща книга для тих, хто поки що нічого не розуміє в інтерфейсах. Автор простою і зрозумілою мовою розповідає, чим займаються фахівці з User Experience та юзабіліті. Це одна з найкращих книг з програмування, яка пропонує лікування динамічного програмування та жадібних алгоритмів, а також нове поняття потоку на основі ребер. Навчальний матеріал також містить багато вправ, задач і розв’язків.
Ця книга – не про декомпозицію, а про типові рішення для Enterprise розробки. Але і з неї можна зробити велику кількість висновків і багато чому навчитися. Чесно кажучи, я її читав в російській перекладі і був не вражений. Під час ознайомлення з виданням ви дізнаєтеся про багато дизайнерських помилок, через які кінцевий користувач почувається розгубленим чи нерозумним.
Прочитання принесе користь керівнику-новачку, професіоналу, якому довірено декілька команд одночасно, а також виконавчому директору компанії з розробки. Після прочитання книги ви зможете створювати комплексні тести для рефакторингу, виявляти компроміси та проблеми при рефакторингу та швидко застосовувати рефакторинг до програми. Найкраще читати цю книгу після ретельного вивчення хоча б однієї чи двох мов програмування.